Uzávěrka 26. 2.

Přístav 18600, Džungle BKAO a Na Hradbách – konkurz (finanční manažer/ka)

Publikováno 8. 2. 2024

Pro naše podniky Přístav 18600, Džungle BKAO a Na Hradbách hledáme organizovaného člověka, který bude dohlížet na naše účty, smlouvy, rozpočty, faktury a jejich zpracování, příprava finančních reportů a další administrativní nutnosti.

Časová náročnost: největší objem práce v letní sezóně (cca březen až říjen), volnější zimní měsíce.

Možnost podílet se i na dalších aktivitách BKAO, Přístav 18600 a Na Hradbách – více viz www.18600.cz/hledame-posily-do-tymu.

Náplň práce:

  • kontrola faktur a účtů a pořádek v nich
  • spolupráce při přípravě rozpočtů a jejich sledování
  • příprava finančních reportů
  • vedení a administrace zaměstnaneckých smluv DPP, DPČ
  • komunikace s účetní

Co nabízíme:

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • práci v přátelských kolektivech našich podniků
  • flexibilní pracovní dobu

Co požadujeme:

  • proaktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů
  • zodpovědnost a dochvilnost
  • smysl pro pořádek a organizaci
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce v zavedeném týmu
  • výborná znalost MS Excel/Google Spredsheets
  • zkušenost s finančním reportingem výhodou